Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 10.07.2020, 11:57

Миргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

Меню сайту
Категорії розділу
Шкільні події 2018 - 2019 н. р. [2]
2019-2020 навчальний рік [13]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Адміністрація

 

Пляшник Людмила Сергіївна,

директор школи, 

спеціаліст вищої категорії,

має педагогічне звання
"Учитель-методист"

           

 

 

 

 

 

 

 

Погорєлова Валентина Андріївна,

заступник директора школи з навчально-виховної роботи,
спеціаліст вищої категорії, 

має педагогічне звання
"Старший учитель"

Шаповалова Вікторія Валеріївна, 

заступник директора школи з виховної роботи,
 спеціаліст вищої категорії

має педагогічне звання
"Учитель-методист"


Педагогічний колектив

Магденко Людмила Євгенівна

педагогог-організатор, учитель музики

спеціаліст вищої категорії

Покиньборода Світлана Борисівна,

практичний психолог,

спеціаліст вищої категорії

соціальний педагог,

вища категорія

Арендаренко Ірина Сергіївна,

учитель української мови та літератури,
 спеціаліст  другої категорії



Педорич Людмила Миколаївна,
учитель математики,
 спеціаліст першої категорії


Луговська Рімма Миколаївна,

учитель світової літератури,
спеціаліст першої категорії


Трофимова Наталія Іванівна,
учитель англійської мови,
спеціаліст вищої категорії

Усатенко Оксана Олександрівна,

учитель англійської мови,

спеціаліст першої категорії


Марченко Світлана Володимирівна 

учитель біології,
спеціаліст вищої категорії

Тищенко Валентина Павлівна

учитель хімії,

спеціаліст вищої категорії,

має педагогічне звання
"Учитель-методист"


Рудич Людмила Борисівна,

учитель історії та правознавства,

спеціаліст першої категорії

Осіпова Оксана Володимирівна,

учитель інформатики,

спеціаліст першої категорії

 

Коморна Вікторія Володимирівна,

учитель обслуговуючої праці, образотворчого мистецтва, 

основ здоров'я,

спеціаліст першої категорії

Миколаєнко Олена Василівна,

учитель фізкультури,

 спеціаліст

Голуб Світлана Іванівна,

учитель початкових класів,

спеціаліст вищої категорії, 

має педагогічне звання
"Старший вчитель"

 

Яценко Євгенія Анатоліївна,

учитель початкових класів,

спеціаліст другої категорії

Лісна Юлія Іванівна,

учитель початкових класів,

спеціаліст вищої категорії

Дудко Юлія Іванівна,

учитель початкових класів,

спеціаліст другої категорії

Гордусенко Наталія Анатоліївна,

асистент учителя,

спеціаліст 

 

Самойленко Катерина Олександрівна,

асистент учителя, вчитель математики

спеціаліст 

Чудан Ніна Володимирівна,

учитель початкових класів,

спеціаліст першої категорії

Таргонська Тетяна Анатоліївна,

вихователь групи продовженого дня,

спеціаліст першої категорії

Бережний Борис Миколайович,

викладач курсу  "Захист Вітчизни",

спеціаліст першої категорії

Трибушна Ганна Борисівна,

учитель фізики 

спеціаліст другої категорії

Сизоненко Ірина Миколаївна,

учитель географії й економіки,

спеціаліст другої категорії

Козуліна Вікторія Вікторівна,

учитель української мови та літератури,

спеціаліст

Федоренко Оксана Михайлівна,

асистент учителя,

спеціаліст 

Рябець Наталія Анатоліївна,

асистент учителя,

спеціаліст 

 


Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples

  • Copyright MyCorp © 2020
    Безкоштовний хостинг uCoz